אביבית אבירם מאמנת תזונה

X טרנספורמציה בשיטת המלוכה 10 קילו פחות ב-90 יום

ממליצים

לחצו כאן וקראו המלצות נוספות

יוליה אומרי

‎‎

אביבית היקרה!! אנחנו כמעט לקראת סוף של תהליך. ועוד מעט 3 חודשים של התוכנית מסתיימים. אז היום אוכל בהחלט להגיד כי היה תהליך. זה כלל עליות וירידות, כמו שצריך בכל תהליך אמיתי.
היום אני 9 ק"ג פחות. נהנית מעצמי, מקניות, מאנרגיות וממצב רוח טוב. אני בטוחה שהצלחתי להגיע לתובנות חשובות שיאפשרו לי להמשיך את הקסם הזה, קסם "אביבית". למדתי עקרונות של התכונית, הכל כל כך פשוט ולא מסובך (כך זה נראה לי היום כמובן, לא כאשר התחלנו).
והשאלה שעדיין אני לא מוצאת לה תשובה: מה אני עושה אחרי שמסתיימים 3 חודשים?? איך אפשר בכלל להיגמל מאביבית ?? מרשה לעצמי לחשוב על זה עדיין:)
תודה רבה רבה לך יקירתי!

קרן אורן לוין

‎‎

נראה לא אמין שכולם מדרגים ב- 5 את אביבית, אבל זו אמת לאמיתה, הבחורה סופר סטאר, עושה את הלא יאומן ומצליחה לגעת בכל אחד בול במקום, כמעט 3 חודשים של שכרון חושים בהם עצבתי מחדש את אורח חיי, בהכלה ותמיכה לאין קץ של אביבית שגרמה לי להתרגש כל שבוע מחדש, השיבה לי את הביטחון ביכולות שלי, ועזרה לי לחוות הצלחות, מה יותר מענג ומספק מזה ? התמכרתי להרגשה הטובה, שיכורה מפרגונים, שיעזרו לי לתחזק את התהליך עוד זמן רב.
אני חושבת שסוד ההצלחה בתהליך הוא שלכל אורכו יש אדם שהאמין בי, מישהו שלא הפסיק להגיד לי שאני יכולה והביא אותי לרצות עוד ועוד להמשיך, וכשרוצים משהו כל כך, אז דבר לא יעמוד בדרכך,
תודה אביבית ששמת לי מראה שהזכירה לי כל יום כמה אני רוצה וכמה אני יכולה

בני קסלר

‎‎

אביבית מחזיקה בסוד לתזונה מספקת מפנקת וסופר בריאה. הצלחתי לרדת קרוב ל 15 קילו בארבעה חודשים של תהליך הכי ביחד שיכולתי לדמיין, יחד עם מעטפת רחבה של גיבוי תמיכה וירידה לפרטים הקטנים ביותר, היא הובילה אותי בדרכה ליעדים שקבענו יחד ואין מאושר ממני. ממליץ בחום רב!

שושי מלכה

‎‎

לא נוהגת בדרך כלל לשתף יותר מדי על חיי הפרטיים, אבל התהליך שאני עוברת אצל אביבית הוא באמת מיוחד ושונה ולכן מרשה לעצמי הפעם לחרוג ממנהגי, רוב חיי רזה , איפשהו אחרי הלידות ובגיל 38 בערך התווספו 6 קילו שהתעקשו לא לרדת, כל מה שניסיתי ירדתי קילו שניים ומיד עליתי, היום בת 48 , רק חודש וחצי בתהליך, אוכלת המון, כמו שאף פעם לא אכלתי, עדיין לא עושה ספורט ( מתחילה בקרוב) וירדתי כבר 5.1 ק"ג - 58.3 בשבילי זה מטורף ומפתיע , יותר מזה, אני לומדת מה משפיע על הגוף שלי עם ליווי צמוד שאביבית לא מוותרת לי, במסירות, בדיוק , במקצוענות ונהנית , נשבעת שנהנית. ממשיכה עכשיו ולחיים. מתנה, תודה.

מישל ממן

‎‎

חודשיים וחצי והיום 9 ק'ג פחות של שכרון חושים, רכבת הרים במהירות שיא ומנטורית אחת ( מדהימה יש לציין(
שלא מורידה את הרגל מהגז!!!
ואומרת כך: את הכי טובה שיש!!
מקצוענית , אנושית וחדה כתער!
הנתינה הזמינות והליווי הם בהחלט משהו שלא מובן מאליו!
תודה על תהליך והתוכנית הכל כך מעצים שהבאת לעולם!!
Are you ready for the next step?

אופיר שוטן

‎‎

מכירים את העמידה בפני ארון הבגדים העמוס ובכל זאת אין מה ללבוש כי הכל צמוד צפוף וקטן?
שמי אופיר ולפני חודשיים וחצי אני זה שעמד מול הארון. הבנתי שאני צריך שינוי אמיתי מקצועי עם תמיכה 24/7 ומצאתי אותך אביבית היקרה. הכרנו לפני חודשיים ועשרה ימים כשאני במשקל הנושק ל 100 ק״ג. בכיף גדול אני משתף את ההרגשה הנפלאה בדרך שעשינו יחד עד כה ירידה של 9 ק״ג ללא תחושת רעב עם הרבה אסימונים ותובנות שהגיעו בזכות הליוי המקצועי שלך.
אגב, ארון הבגדים ואני שוב חברים :)

נורית וזאן

‎‎

עכשיו הגיע גם תורי... על אביבית הקוסמת שמעתי מחברותי לעבודה הכל התחיל מזה שהן ירדו בזכותה קילו ועוד קילו שהתווספו לירידה של 10, 12 ו-16 קילו נוספים. צפיתי בהן כלא מאמינה הולכות ומרחפות עם המראה החדש ולא מפסיקות להרעיף שבחים ומחמאות על האחת ! אביבית אבירם. אני, לאחר שניסיתי מספר רב של דיאטות מזה שנים החלטתי לנסות גם אותה מה כבר יכול להיות...מהרגע הראשון שנפגשנו הבנתי שהגעתי למשהו אחר, משהו שונה מכל מה שניסיתי בעבר, זו לא רק דיאטה אביבית זה הכל! הכוונה לאכילה נכונה ובריאה לשיטה מיוחדת וייחודית רק לה וזו דרך לכל החיים. גם אני התחלתי לרדת קילו ועוד קילו והגעתי כלא מאמינה לירידה של 9 קילו וגם אצלי הקידומת במשקל התחלפה. אז אביבית יקרה, הכל רק בזכותך על זה שלא נתת לי למעוד...על זה שהייתי איתי בכל שלב ושלב ואני פשוט לא מאמינה שזה קרה! משפשפת את העיניים כשעולה על המשקל לא זוכרת שכך שקלתי מאז גיל 16 בקיצור את מלכה!!!

קרן מקייב

‎‎

סגרתי 10 קילו בקצת פחות מ 90 ימים. ואוו!!! כולל נסיעות עבודה לשוודיה, לונדון ופריז ושתי חופשות מפנקות ביוון וחגיגות יומולדת 40. אביבית היא קוסמת האישית שלי! היא נתנה לי את כל הכלים הדרושים כדי להתמודד בחיים האמיתיים ולהתאים את עצמי לכל סיטואציה. גם אם חרגתי אביבית ציידה אותי בתפריטים מיוחדים להאיץ את קצב הירידה ובזכות זה ירדתי 1.5 קילו בארבעה ימים בלבד!! ניסיתי בחיי הרבה מאוד תכניות להורדה במשקל ואף אחת מהן לא משתווה בכלל לתוכנית של אביבית. בהחלט זהו אורח חיים בריא ולא משהו זמני. ממליצה בחום!

ליטל רופ

‎‎

טוב. תורי הגיע. הבטחתי לכתוב אחרי ירידה של 10 ק"ג. וואווו!! 10 קג - בחודשיים וחצי!!
אז איך הכל התחיל? פגשתי חברה שנראית מצוין והיא סיפרה שהיא בתוכנית של אביבית. התשובה המידית שלי הייתה שאני לא צריכה תכנית... אני צריכה ש"האביבית הזו" תעבור לגור איתי ותשב לי על הווריד... מפה לשם.. אביבית לא עברה לגור איתי אבל בהחלט יושבת לי על הווריד (כמו שביקשתי... ) למדתי לאכול דברים שמעולם לא היו לי בתפריט... ולמדתי שלפעמים לוותר על דברים זה לא כל כך מסובך כמו שזה נשמע בהתחלה... ולמדתי לאכול בריא ו"לתת לגוף לעשות את שלו" כמו שהבטיחה לי אביבית... אה... ולמדתי לאהוב את עצמי.. לפרגן לעצמי ב"חטאים קטנים" בלי ייסורי מצפון ופחד מהשקילה הבאה... אני לומדת להכיר את הגוף שלי ולדעת לחיות בשלום עם החריגות הקטנות וליהנות ולזכור שהגוף שלי זוכר.. אבל גם סולח... כל עוד אני טובה אליו.
כבר חודשיים וחצי בתוכנית... והתוצאות:
הרגשה טובה. אנרגיות טובות. הנאה מלהביט במראה ולמדוד בגדים והנאה מלהביט בצלחת העשירה ולא בפריכיות אורז...
ו - 10 קג פחות! זה אמנם התוצר של הכל... אבל בגללו הגעתי...
אז אביבית, תודה שהענקת לי את כתר המלוכה.. ואכתוב שוב בעוד 10 קג.

שירה ריינץ

‎‎

לא יודעת איפה להתחיל.. לחבור אליך ולתת לך להוביל אותי היתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי!! החזרת לי את השליטה בזכות כלים, למידה והבנה והיום אני נמצאת במקום שבו אני אוכלת מלא , בריא, הכי טעים שיש ונראית מצוין!! הכל בזכותך !!! את שווה את ההשקעה בענק!! אין לתאר כמה את עוזרת לי ועזרת לי וכמה הייתי צריכה את זה! את מלכה ואני מודה ואודה לך תמיד . אין כמוך.

תמר שחר

‎‎

קשה לתאר את אביבית, האישה והאגדה, אבל מה שבטוח - ואת זה רואה כל מי שמנוי על האינסטגרם שלה - השיטה עובדת, ובגדול!! עשרות לקוחות מאירים, אנרגטיים ושמחים (ומרזים) - ואם גם אתם רוצים לחוות את הפלא, יש דרך אחת (והיא לגמרי האפי)

מיכל טראאויג

‎‎

אביבית אהובתי,
אני יכולה לכתוב כאן הרבה דברים אבל אני אסתפק במשפט אחד שמסביר את כל מי שאת בשבילי: את הצלחת איפה שכולם נכשלו. צריך הרבה סבלנות בשבילי ואת משוגעת מספיק כדי להכיל את זה. אלופה:-) שלך באהבה זו שצריכה לקנות סט ג'ינסים חדש.

‎ג'וני זיכהולץ‎

‎‎

אביבית אהובתי,

כשחקן ופרזנטור הבריאות והנראות חשובים לי וכמובן כאדם . בארבעת השבועות האחרונים אני עובר אתך , אביבית יקירתי, תהליך מדהים שמעולם לא עברתי , מעבר להשלת 5 קילוגרמים מיותרים בחודש , אני מרגיש שאני מבין יותר וקשוב יותר לגוף שלי, תודות לך, למקצוענות שלך , לכישרון והתמיכה האינסופית, כל כך שמח שנפגשנו, את מאמנת תזונה שכל אחד צריך לידו!!

‎אניטה שחר

‎‎

אל תוכנית המלוכה הגעתי דרך הפייס ללא שום היכרות מוקדמת או המלצות כלשהן. תקופה ארוכה עקבתי אחריה ומכוון שהייתי בהריון, אמרתי לעצמי אחרי הלידה.... 3 חודשים אחרי הלידה פניתי לאביבית המדהימה ובשיחה הראשונה שלנו כבר הבנתי שאיתה יהיה השינוי וכך באמת היה.... היום אחרי 3 חודשים בתהליך שבו העברנו כל כך הרבה- ימי הולדת, מסיבות, חופשות, חגים, חריגות על בסיס כמעט יומיומי וכמובן הורמונים אחרי לידה, תת פעילות בבלוטת תריס והצלחתי להוריד 6 קילו למרות הכל..... אז נכון הדרך שלי עוד ארוכה, אך בעזרת הידע והמיומנות שלמדתי מאביבית, אני יודעת שאני אצליח עוד לרדת....

‎ליאת אשד

‎‎

הגעתי בעקבות בעיה בריאותית ונשארתי בגלל הקסם שאי אפשר להסביר במילים. קוסמת מומלצת!
10 קג בשלושה חודשים זה בונוס מופלא אין ספק אבל כל מה שנלווה אליהם: הדרך, הליווי האישי הצמוד, הכלים, שינוי אורח החיים, התמורות הבריאותיות, שינוי המחשבות וכמובן מליוןןןן המחמאות, על כל אלו - תודה לך אביבית אהובה

Yaniv Yosseph

‎‎

כמי שעשה מעבר לתזונה טבעונית לא כבר ו״הידקתי״ לעצמי מעצם כך את התזונה, הגעתי לאביבית לשיחה פרונטלית עם ידיעה א-פריורית שמנטורית התזונה ״תהדק״ אותי יותר תזונתית. למן ההתחלה הייתה לי הרגשה שהגעתי למקום הנכון ולפרסונה הנכונה. מה טובה היא ההרגשה שכיום, כששה שבועות אחרי תחילת התהליך וכעשרה קילוגרמים פחות, אני יודע שהאינטואיציה הראשונית לא כיזבה. מסתבר שלאכול נכון זה לימוד ככל תחום לימוד, והינו דורש השקעה, הקשבה למורה :) והתמדה. אבל, וזה אבל גדול, מעבר לקילוגרמים שנושרים, לתחושה הקלילה ולאנרגיה המתחדשת, הירידה במשקל היא מבוקרת, בריאה, בהשגחה צמודה מאוד, ולא פחות חשוב- השינוי התזונתי אינו מותיר תחושת רעב בסיום הארוחה. בנוסף, כטבעוני מה שהקל עלי את התהליך היו התפריט המיוחד ש״בנתה״ לי אביבית וההפנייה לדרלי שני שמכינה המבורגרים וקציצות מעולות. מה שהופך את אביבית לכל כך טובה בתחומה, מעבר למקצועיות הרבה, הם התשוקה שלה למה שהיא עושה, ההתלהבות והאנרגיות המדבקות. כל אחת וכל אחד שירצו לשנות את הרגלי התזונה שלהם להרגלים בריאים וארוכי טווח, הרגלים משני חיים, טוב יעשו אם יפנו לאביבית. והדבר אמור לא רק לקרניסטים (אוכלי כל), אלא גם לצמחונים ולטבעונים.

‎Nitzan Mitrani‎

אני חייב לשתף אתכם בתהליך מדהים שאני עובר בעזרתה של אביבית Avivit Aviram . לפני כשבוע וחצי הצטרפתי לתוכנית של אביבית אורח חיים בריא וניקוי מרעלים ב-30 יום של שכרון חושים. 😊 זה לא שאני הייתי צריך לרדת במשקל , המטרה היא לאכול בריא , לסגל אורח חיים בריא וניקוי רעלים שהצטברו בגוף במשך שנים ולשפר את ההרגשה הכללית והאנרגיה בגוף , ועל הדרך לרדת כמה קילו. הבוקר נשקלתי ולהפתעתי גיליתי פלא מדהים!!! ירדתי במשקל 2.8 קילו!!! בשבוע וחצי!!! זה לא יאמן!!! אני אוכל לפי התוכנית , מרגיש נפלא , שבע , מלא אנרגיה והגוף מגיב בהתאם. זו המתנה הכי טובה שיכולתי להעניק לעצמי ליום ההולדת שלי שחל היום. תודה אביבית :)

Elysse Maimon

אביבית האהובה, אותך אני מכירה עוד מימי הזוהר שלך בתחום ההייטק, אבל משהו באנרגיות החדשות שלך, משהו ששידרת דרך מסך המחשב, זה משהו שלא הכרתי בך אז. משהו שרציתי גם... אז החלטתי מבלי לדעת יותר מידי, שאני קופצת איתך למים! אז קפצנו יחד לפני שבועיים ומאז אני מרגישה מדהים! אנרגטית וקלילה, לא עייפה ולא כבדה במהלך כל שעות היום! וכמובןןןן 2.6 קילו פחות!!! בשבועיים!!! אמרת שזה יקרה, הייתי קצת סקפטית אבל הנה זה קורה! אני נרגשת מהתהליך שאני עוברת איתך ומחכה בקוצר רוח להמשך...

Hila Bat

נתחיל מזה שאני כרגע טירונית, התחלתי את התהליך בדיוק לפני שבועיים מהיום!!! ועכשיו אספר קצת על עצמי.. מעולם לא הייתי בחורה רזה, מעולם לא הרגשתי בנוח עם הגוף שלי סבלתי המון שנים ממיגרנות נוראיות (מה שאפילו גרם לי לפסילת תפקיד בצבא), מתחושת עייפות תמידית ומכאבי בטן רצחניים בכל יום ויום! ניסיתי כל מיני דיאטות וכל מיני סוגים של "אורח חיים בריא" אבל שום דבר מהם לא עזר לי, לא במשקל ולא מבחינה בריאותית. החלטתי לפנות אלייך אביבית היקרה שלי מכל! הסברת לי מה הולך להיות, מה אני הולכת להרגיש, וכמה ק"ג ארד בערך. האמנתי בך מהרגע הראשון ב 100%! והתחלנו ביחד את התהליך המופלא הזה! בשבוע הראשון מאוד חששתי מכיוון שהתחלנו את התהליך בדיוק יומיים לפני שירדתי לאילת לשבוע שלם! ולהפתעתי הגדולה מאוד הצלחתי לשמור על עצמי ולאכול ארוחות בריאות ומזינות והתוצאות אחרי השבוע רק הוכיחו - 1.7 ק"ג בשבוע!!! והיום, בדיוק שבועיים מאז שהתחלנו כבר רואים ומרגישים בשינוי! אין יותר מיגרנות, אין כאבי בטן רצחניים כל יום, אין עייפות בלתי פוסקת, אין נפיחות בבטן ובנוסף סוגרת את השבועיים האלה עם 2.5 ק"ג פחות!!! ועכשיו אני בחיפושים אחרי תופרת כדי להביא את כל הגינסים שקניתי בדיוק לפני שבוע באילת שכבר גדולים עליי!!! �� תודה לך אביבית את בנאדם משכמך ומעלה! אין ספק שאת פשוט קוסמת! הדירבון שלך עוזר לי מאוד! יש לנו עוד דרך ארוכה ביחד אבל הייתי חייבת להוציא הכל! פשוט מאוהבת בך ❤ ❤ תודה לך על הכל ובעיקר על מי שאת!!

Cheli Tal

איפה מתחילים שאלתי?! ואת ענית - מתחילים מההתחלה! הגעתי סקפטית לגמרי, מילמלתי לעצמי שבטח אשמע שוב מנטרות כמו הכל בראש, תאכלי בצלחות קטנות, לא יורדים במשקל אחרי גיל 40, לא אוכלים אחרי 19 בערב וכאלו וכאלו. ביקשת שאשים את כל מה שהכרתי שמעתי וידעתי בצד והתחלנו. היום, 3 שבועות אחרי מינוס 2 קילו (ועוד אחרי חופשה בחו״ל) הוכחת לי שהכל אפשרי! אוכלים אוכלים אוכלים ויורדים בענק! מה לומר לך יקירה - לא יודעת איך את עושה את זה, עבורי את קוסמת!

Miron Meir

תודה, תודה, תודה לך!! לפני חודש לא שיערתי או האמנתי שאגיע למשקל הזה... במשך שנים נדדתי בן 104 ק"ג ל- 100 ק"ג ולא הצלחתי לשבור את המחסום, ראיתי פוסטים וביקורות ואמרתי לעצמי: כל כך הרבה אנשים לא טועים! התקשרתי לאביבית ואחרי שיחה אחת הבנתי שהתהליך כל כך פשוט וקל. היום אחרי חודשים של ליווי צמוד של אביבית הבנתי שיכולתי להנות מאכילה נכונה, להנות מבישול (לפני זה שנאתי את זה...) להרגיש קליל, להרגיש הרגשת שובע אמיתית אחרי ארוחה, והכל ע"י הדרכה נכונה. כיום אני שוקל 95 ק"ג!! אוכל יותר מפעם, נהנה יותר מאכילה ובישול (זה כל כך פשוט, תאמינו לי...) מרגיש גופנית מושלם ואחרי ניקוי רעלים וג'אנק שהכנסתי כל חיי. אתם שואלים איך? הכל בעזרת טיפים קטנים ומדהימים שאביבית חשפה אותי ושינתה את חיי. אני כל כך מאושר, רגוע, מרגיש נפלא ומסופק ברמות שאי אפשר לתאר! שוב, תודה, תודה, תודה לך!!

Roy Volach

לא קל לשנות דפוסי חשיבה בחיינו הבוגרים, במיוחד כשאתה חושב שאתה לפחות מאסטר בתחום אך לאחר מפגש אחד והליכה יד ביד איתך, מסתבר שלכל כלל יש יוצא מן הכלל ודפוסי החשיבה ובעקבותם השינוי באורח החיים השתנו מן הקצה אל הקצה וממחשבה טורדנית הפכו להיות ידידותיים לסביבה. הגעתי כשהפחד משינוי הוא שניהל אותי ומהר מאוד הבנתי שהשינוי הינו בר השגה ולא נדרש מאמץ רב אלא כח רצון ומנטורית אחת (ויחידה)! אז תודה ענקית על החדרת המוטיבציה, האוזן הקשבת, הזמינות האין סופית, האכפתיות האדירה שבך ועל מחשבותייך על כל פרט ופרט כך שלמתאמן יהיה הכי טוב שרק אפשר. מלכה אמיתית כבר אמרתי?

Lihi Zechovoy

אז בדיוק כשחשבתי שאני כבר יודעת הכל ושאחרי גיל 30, הסיכוי שלי להסיר עליי מעט ק"ג עקשניים הולך וקטן,הגעתי לאביבית. כלומר, התעניינתי, ניסיתי שוב לבד בעזרת ספרים לקבוצות למיניהן בפייסבוק ושוב פניתי לאביבית. ברור שאין קסמים וזו דרך רצופה בשינוי סדרי העדיפויות מחשקים להבנה מה עושים כשמתחשק חלמה. התוצאות מיהרו להגיע וכבר עכשיו, 3 שבועות אחרי כשאני באמצע הדרך, אני מקבלת אינספור ארגונים ומחמאות. אז תודה אביבית שהסכמת ללוות גם אותי ושאת תמיד זמינה טעונה במהירות, גם כשאת נופשת לך בתאילנד :)

Alla Kamenker

כל מה שאגיד ישמע כמו קלישאה מפרסומת,אלא שבמקרה של אביבית-הכל נכון!! עשיתי אין ספור דיאטות,ביקרתי אצל דיאטניות ותזונאיות ורק כשהגעתי לאביבית הבנתי שלרדת במשקל זה לא חלום אלא מציאות,מציאות שמלאה בשפע של אוכל טעים,מזין,בריא וקל להכנה. אז אני רק אניח את זה כאן- 2.2 קילו בפחות משבועיים... וזו רק ההתחלה :)

Keren Or

את בדיוק הבחורה שכל אחד ואחת צריכים לידו. התחלנו לפני לא הרבה זמן וכבר יש תוצאות והרגשה טובה. אבל מה שקנה אותי מעבר לתוצאות זה היחס האישי,האכפתיות,האנושיות והאנרגיה שמדבקת כל כך. את לא מוותרת ואת שם מתי שצריך. בהתחלה הייתי סקפטית אבל את לא ויתרת,התמדת במטרה והאמנת בי יותר מעצמי. אני מודה לך על הכל וזו רק ההתחלה אלופה :-) צמודה אלייך עד היעד,זהו,את לא תפטרי ממני בקלות כזו ❤

Osnat Shviro

נפגשנו ממש ממש לא מזמן, אבל אני חייבת לחלוק: שתינו היינו סקפטיות בהתחלה, כל אחת ממקומה וסיבותיה, אבל התעקשנו, התאמצנו - בעיקר את - ופתחנו את הראש. למדתי ממך המון על תזונה ודוקא ידעתי לא מעט.. למדתי לזהות תחושות, להקשיב לגוף ולאכול במודעות ומבחירה אמיתית ושלמה. אכילה נקיה בכל מובן. אני חושבת שבשלב הזה שתינו יודעות שהכל אפשרי.. לי, לפחות, זו חדשה מרעישה.. אני מרגישה קלה יותר, אסופה יותר ומדוייקת יותר. כל התיאורים האלו הם אפילו לא גופניים..! תודה שאת נמצאת שם בשבילי כל הזמן, שאת מזכירה לי מי אני ולמה אני מסוגלת, שאת מאמינה ביכולות שלי ושאת פשוט את! אכלת אותה! אני דבוקה אליך עד ליעד!

Karnit Melamed

חודשיים עברו מאז התחלנו את התהליך המדהים הזה ועוד שניה הגעתי למשקל היעד, אבל אני חייבת להודות שבסוף קיבלתי ממך הרבה יותר פעם ראשונה בחיים שאני מודעת לגוף שלי ומבינה אותו, פעם ראשונה שאין בי שום צורך לאוכל נחמה או לכל פיתויי רגעי שלעיתים קופץ לנו בראש. אני שלמה עם הגוף שלי ונהנת כל רגע מהדברים הכל כך טעימים ומזינים שנכנסים לי לגוף. תודה לך על הליווי הצמוד, על הידע הרב שרכשתי ממך ,על מי שאת ועל כל מה שאת נותנת... זה לא מובן מאליו כל הכבוד.... הצלחת לעשות בי שינויי של ממש אוהבת מאד וממליצה מכל הלב אין כמוך ❤

לחצו כאן וקראו המלצות נוספות

מילוי פרטים לשאלות, עדכונים ושיתופי פעולה
  • אביבית אבירם,

    מאמנת תזונה ומומחית לירידה במשקל בדגש על חיטוב והידוק הגוף, מפתחת ויזמית תכנית המלוכה
    "10 קילו פחות ב 90 יום"
    עם תפריט ללא הגבלת ארוחות מלכות

  • מספר ישיר: 076-5298080
  • aviramavivit@avivit-aviram.com
  • רמת גן, ישראל

הוקם ומופעל באמצעות מערכת operation logo על ידי בזק בינלאומי